Průmyslová vrata

Univerzální sekční vrata ASSA ABLOY OH1042 zajíždí při otevírání vzhůru pod střechu, čímž uvolňují prostor v dveřním otvoru a kolem něj.
Nabízíme kompletní sortiment sekčních vrat, a to jak izolovaná sendvičová panelová vrata, tak prosklená rámová vrata.

hb-systems

Průmyslová vrata

Na maličkostech záleží

Každá část univerzálních sekčních vrat je sestavena podle nejvyšších standardů. Kombinace větru-odolných vyztužených panelů, certifikace vodotěsnosti třídy 3, zatížení větrem a průvzdušnosti vám poskytuje vrata, která vypadají lépe a fungují déle. Tato malá vylepšení způsobí velký rozdíl v budovách, které chrání.

Možnost konfigurace dle potřeby

Výběrem z devíti standardních venkovních barev nebo vaší vlastní barvy z výroby jak pro vnitřní tak pro venkovní aplikaci. K dispozici v různých velikostech, uspořádání oken, s různými panely, zámky, klikami a dveřmi ve vratech se sekční vrata ASSA ABLOY dokonale hodí pro všechny druhy průmyslových potřeb.

Pro všechny typy provozu

ASSA ABLOY OH1042P
Sekční vrata ASSA ABLOY OH1042P optimálně vyhoví zákazníkům, požadujícím robustní, dobře izolovaná a prostorově úsporná vrata do vnějších stěn průmyslových budov.

ASSA ABLOY OH1042F
Sekční vrata ASSA ABLOY OH1042F jsou prosklená vrata, navržená pro použití tam, kde je vyžadován dostatek světla, vhled dovnitř či výhled ven.

Galerie

Průmyslová vrata

Potřebujete průmyslová vrata?

Vyplňte poptávkový formulář, náš technik Vám zavolá, poradí a vše potřebné zařídí.