Garážová vrata

Garážová vrata dělíme do dvou základních skupin a to sekční garážová vrata a křídlová vrata. V obou případech je pro výrobu užíváno sendvičových panelů tloušťky 40 mm, jenž jsou zárukou vynikajících tepelně izolačních vlastností.

hb-systems

Sekční garážová vrata

Pro sekční garážová vrata můžete volit řešení s tažnými nebo torzními pružinami a vybrat si z více než padesáti vzorů a struktur povrchu. Vysoká pozornost je pro sekční garážová vrata věnována bezpečnosti provozu.

Na maličkostech záleží

Jako designový nebo funkční doplněk je možné vrata doplnit celohliníkovou prosklenou sekcí nebo okny s různými řešeními rámečků. Samozřejmostí je také možnost doplnit sekční garážová vrata o integrované dveře pro rychlý a snadný průchod osob bez nutnosti otevřít celá vrata.

Pohodlné ovládání

Námi dodávaná sekční garážová vrata jsou vybavena stropním pohonem švédské značky Normstahl s tichou řemenovou dráhou. Samozřejmostí je dálkové ovládání pomocí kapesních ovladačů, kódových klávesnic atd. Naše vrata splňují všechny požadavky evropské legislativy a jsou certifikovány dle EN 13241, mnohé bezpečnostní prvky jsou obsaženy již v základní konfiguraci.

Křídlová garážová vrata

Dvoukřídlá garážová vrata s přerušeným i s nepřerušeným tepelným mostem představují zajímavou alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo posuvným vratům. Jsou ideální do garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Montáž dvoukřídlých garážových vrat probíhá vždy do otvoru. Garážová dvoukřídlá vrata je možné doplnit pevným nadsvětlíkem nebo použít zasklení pomocí hliníkového příčníku.

Galerie

Garážová vrata

Potřebujete garážová vrata?

Vyplňte poptávkový formulář, náš technik Vám zavolá, poradí a vše potřebné zařídí.