Těsnící límce

Vratový těsnění límec slouží jako ochranné zařízení montované na vnější otvor překládací rampy, přičemž utěsňuje volný prostor mezi vozem a vratovým otvorem. Slouží k ochraně zboží a osob před povětrnostními vlivy, průvanem, výkyvy počasí a teplot během nakládky a vykládky vozidla, udržuje stálou vnitřní teplotu a tím významně šetří energetické náklady. Přední i zadní rám je tvořen pevnou ocelovou konstrukcí spojenou vzpěrami, funkční plachty jsou vyrobeny z vysoce kvalitní pětivrstvé gumotextilie. Pro ještě dokonalejší zajištění minimalizace průniku vzduch a nečistot je doporučován nafukovací těsnící límec.

hb-systems

Těsnící límce

Nakládka a vykládka

Nakládací technika se používá jako inteligentní a spolehlivé řešení pro vyrovnání rozdílu mezi různými výškami podlah nákladních automobilů a nakládacích ramp. Umožňuje snadné překládání různých množství výrobků. Podle typu haly se řeší hydraulický vyrovnávací můstek.

Úspora vytápění

Těsnící límce pomáhají šetřit energii, dosáhnout lze značných úsport při vytápění a pomáhají také udržet stálou teplotu.

Galerie

Těsnící límce

Potřebujete těsnicí límce?

Vyplňte poptávkový formulář, náš technik Vám zavolá, poradí a vše potřebné zařídí.