hb-systems

VENKOVNÍ HLINÍKOVÉ OKNA

Vysoký stupeň kvality bez ohledu na místo použití

TĚSNOST

Díky speciálním těsnícím systémům v podobě těsnění EPDM zaručujeme vysoký stupeň těsnosti oken. V případě systémů bez uvolnění těsnosti používáme větrací systémy zajišťující správnou filtraci vzduchu v místnosti. Díky tomuto řešení zabraňujeme zvýšení vlhkosti v místnosti.

FUNKČNÍ

Technologické parametry námi používaných materiálů dávají možnost vyrábět i ty nejneobvyklejší tvary oken, vyráběné na základě profilových systémů s termoizolačním mostem i bez termoizolačního mostu. Okenní kování je voleno podle velikosti a váhy okna. Zajišťuje to jeho plynulou činnost a tedy vysoké pohodlí užívání oken WIŚNIOWSKI.

UNIVERZÁLNÍ

Okna WIŚNIOWSKI mohou být používána ve všech typech objektů. Je to mnoho variant oken otvíracích a pevných. Nespočet variací umožňuje velice individuální vytvarování průčelí budovy. Můžeme si sami určit, jestli mají být okna diskrétní nebo neprůhledná zvenčí, nebo jestli mají mít speciální tvar.

BEZPEČNÉ

Okna WIŚNIOWSKI jsou upravena pro požadavky stavebních předpisů a díky tomu je jejich užívání zcela bezpečné. Konstrukce křídla společně s kováním poskytuje možnost plné regulace otvírání, a současně zajišťuje bezpečné používání okna.

Pevné okno
Sklápěcí-křídlové okno
Sklápěcí okno
Křídlové okno
Dělící přepážka
Okno sklápěcí-posuvné

Potřebujete Hliníková okna?

Kontaktujte nás, náš technik Vám zavolá, poradí a vše potřebné zařídí.