hb-systems

Venkovní rolety PROTECTA

Rolety PROTECTA zajistí nepřetržitou ochranu nejdůležitějšího prostoru Vaší rodiny. Tomu také vděčí za svůj název „protect“, tedy „chránit“. V létě nepustí dovnitř horké sluneční paprsky a v zimě zadrží uvnitř více tepla, díky čemuž dosáhnete úspory na klimatizaci a vytápění.

Jejich konstrukce dále utlumí hluk z vnějšku a díky tomu se Váš soukromý prostor stane skutečnou oázou i v husté městské zástavbě.

Typy rolet. Kterou je vhodné si vybrat?

Tři systémy venkovních rolet WIŚNIOWSKI jsou vhodné pro různé potřeby a úroveň dostavěnosti budov. Pokud dům teprve stavíte, můžete použít podomítkové nebo předsazené rolety. Boxy rolet typu P (podomítkové) a N (předsazené) jsou pod vrstvou tepelné izolace, díky čemu nenarušují vzhled fasády. Pokud chcete namontovat roletový systém u existující budovy tak, aniž by došlo k zásahu do stavebních konstrukcí, může si vybrat rolety PROTECTA A, které se montují na okna nebo vrstvu zateplení.

Protecta P

Systém podomítkových rolet, který je určený hlavně pro novostavby. Lze je použít také při realizaci nového nebo modernizace stávajícího zateplení. V tomto případě je ale potřeba provést úpravu překladu.

Protecta A

Protecta A jsou venkovní adaptační rolety. Jsou určeny pro budovy, kde už jsou namontována o okna, a budovy, kde z různých důvodů nelze použít jiné roletové systémy. Díky vhodně zvolené barvě boxu budou ladit k vybraným oknům.

Protecta N

Systém předsazených rolet se používá hlavně u novostaveb. Nic ale nebrání jejích použití u existujících budov – např. při výměně otvorových výplní. U těchto rolet se box montuje přímo nad okno, a proto není z vnějšku viditelný.

Barvy

Kromě typu rolety je možné si vybrat vhodnou barvu, která bude ladit s okny Vašeho domu. Rolety Protecta WIŚNIOWSKI mohou být provedeny v až 18 barevných variantách. Můžete také využít další varianty příslušenství a úprav tak, aby rolety ještě více odpovídaly Vašim potřebám.

Stříbrná
Bílá
Šedá
Tmavě hnědá
Hnědá
Šedá antracitová
Ořech
Zlatý dub
hb-systems

HLINÍKOVÉ TERASOVÉ DVEŘE FUTURO

To je pohodlný východ na balkon, terasu nebo do otevřeného prostranství zahrady, a také dokonalé osvětlení místností. Terasové dveře zvedací-posuvné se ideálně osvědčují jak v rodinných domech, tak i v komfortních apartmánech nebo hotelích. Použití nízkého prahu silně ovlivňuje pohodlí užívání a představuje ideální řešení pro osoby, které mají pohybové problémy.

DESIGN

Terasové dveře představují ideální doplněk moderní architektury. Díky použití velkých rozměrů umožňují osvětlení místností přirozeným světlem, a široká nabídka barev a vzorů dovoluje vytvořit výjimečná uspořádání.

FUNKČNOST

Speciální nízké profily umožňují vyrovnat práh s podlahou a zbavit se tak nepohodlného schůdku. Na větší pohodlí při užívání má vliv také zvedací-posuvné kování, které usnadňuje posouvání křídel dveří bez větší námahy.

Schéma A | RAL 7016
Schéma D | RAL 7040
Schéma C | RAL 6029
Schéma F | RAL 8017
Schéma G | RAL 8014
Schéma H | RAL 7035
Schéma K | RAL 5010

Potřebujete terasové dveře a rolety?

Kontaktujte nás, náš technik Vám zavolá, poradí a vše potřebné zařídí.